fbpx

Premýšľali ste niekedy nad tým,
prečo by ste si mali vybrať práve
naše hamburgery?

Prečo práve my?

6 dôvodov, prečo by ste si mali vybrať práve nás

01′ Optimalizácia nákladov

Pri vlastnej príprave výrobkov vynakladáte množstvo energie, času a námahu ľudí.

Pri kúpe hotového výrobku môžete:

Zmenšiť náklady na personál, a takto zvýšiť zisky Vašej firmy

Šetríte svoj čas a peniaze

Nestrácate čas výberom správnych surovín – robíme to za Vás

Znižujete náklady po spracovaní výrobkov; nemusíte sa báť o nadmerné množstvo odpadu hotových výrobkov, zákazník dostane to čo potrebuje. Pri použití mrazených výrobkov je na Vás – koľko a kedy ich použijete. Už nikdy nebudete otrokom rýchlo sa kaziacich potravín, zachováte dokonalú chuť bez útraty výživných látok.

Môžete sa spoľahnúť na rovnakú a stálu kvalitu výrobkov – sme zodpovední za zabezpečenie perfektnej a stálej kvality každého produktu pri zapojení všetkých prostriedkov a všetkých prísad v každej fáze výroby.

A preto sa Váš klient vráti tam, kde mu chutilo.

02′ Bezpečnosť výrobku

Najdôležitejšia je hygiena výrobného procesu.

V čase zvýšenej vírusovej hrozby sa hygiena stala mimoriadne dôležitou. Čím viac sa ľudia dotýkajú výrobku, tým je hrozba vyššia. Sme to MY, kto zodpovedá za mikrobiologickú bezpečnosť výrobkov.

03′ Kompatibilný obal

Nepriepustný obal vhodný do mrazničky

Nestanete sa otrokom dátumu spotreby a mrazená forma výrobku Vám vyčaruje nielen úsmev na tvári, ale budete môcť aj pokojne spať.

04′ Rozmanitosť na dosah ruky

Esencia Hamburgera je tu špeciálne pre Vás

Chceli by sme, aby ste mali bez veľkého úsilia vo Vašej prevádzke čo najrozmanitejšiu ponuku. Nájdete tu všetko, čo potrebujete pre hamburgerovú dokonalosť. Naše hamburgery sú nielen rôzny sortiment, ale aj rôzna cenová úroveň pre ľahkosť výberu k potrebám Vašich zákazníkov.

05′ Logistika

Overené kontakty so spoľahlivou kvalitou

Dáme Vám hotové adresy našich skvelých, osvedčených distribútorov, ktorí Vám nielen poskytnú vynikajúce služby, ale aj pomôžu.

06′ Sme tu pre Vás

Šité na mieru podľa Vašich predstáv

Aj keď spĺňame všetky normy svetovej bezpečnosti potravín, sme rodinná firma, a preto môžeme byť stále blízko Vás. Poskytujeme poradenstvo, pomoc, sme tu pre Vás a pre Vaše potreby.